درباره شرکت پالیزان گل، تاریخچه، رزومه و ...

و من یتق الله یجعل له

و یرزقه من حیث لا یحتسب        «حافظ»

هسته اولیه شرکت پالیزان گل در سال 1383 در دانشگاه تبریز-دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی شکل گرفت. در سال 1384 و با ساخت اولین گلخانه آموزشی دانشکده کشاورزی واحد مراغه توسط اعضای فعلی شرکت این ارتباط منسجم‌تر شده و در کنار علم آموزی، وارد فاز عملیاتی و مشاوره شدیم.

در ادامه با تحصیل در مقاطع بالاتر و نیز اضافه شدن همکاران متخصص در زمینه‌های مرتبط، شرایطی فراهم شد تا بتوانیم چالش‌های پیش روی کشاورزی کشور و همچنین خلاء‌های موجود در آن را  بهتر و بیشتر بشناسیم.

بعد از حضور یک دهه‌ای در صنعت کشاورزی، جهت فائق آمدن بر مشکلات و هموار نمودن این مسیر برای کشاورزان و بهره برداران این حوزه علی الخصوص کشت‌های  گلخانه‌ای تصمیم به تأسیس "انجمن تخصصی احداث سازه و مدیریت تولید محصولات گلخانه ای" گرفتیم و این آغاز، تولد پالیزان گل پویا را رقم زد.

تخصص، تجربه و تعهد که باعث رضایتمندی مشتریانمان بوده، هست و خواهد بود و سبب شد که در زمان کوتاهی نام پالیزان گل به خوشنامی و تخصص و تعهد شناخته شود. حال پالیزان گل پویا  یک شرکت فنی - مهندسی در حوزه کشاورزی است که هدف اصلی آن افزایش بهره وری و ثروت آفرینی در حوزه کشاورزی است.

 

نفرات :

آقای/ خانم  مدیر عامل

  

آقای / خانم رئیس هیئت مدیره

 

آقا / خانم مدیریت استان اردبیل

برچسب ها:

طراحی و ساخت واحدهای گلخانه‌ای طراحی و ساخت واحدهای گلخانه‌ای طراحی و ساخت واحدهای گلخانه‌ای طراحی و ساخت واحدهای گلخانه‌ای

بازاریابی

آموزش و امور مربوطه

فروشگاه

محتوای فروشگاه

مدیرعامل

آقای/ خانم  مدیر عامل

رئیس هیئت مدیره

آقای / خانم رئیس هیئت مدیره

مدیریت استان اردبیل

آقا / خانم مدیریت استان اردبیل

سایر نفرات

سایر نفرات